Catherine Mautord

Certyfikowane organiczne dermokosmetyki stworzone przez kobietę dla kobiet!

Catherine Mautord- twórczyni NATURE EFFIECIENCE, od zawsze pasjonowała się roślinami, aromatami, jak również medycyną alternatywną.  Podróżując po świecie zgłębiała wiedzę z dziedziny botaniki i medycyny Dalekiego Wschodu. Poznała tajniki medycyny naturalnej, filozofię zapobiegania problemom zdrowotnym, zasady życia w  harmonii i w zgodzie z naturą. W pewnym momencie  zdała sobie sprawę z tego, jak bardzo szkodzimy swojemu zdrowiu oddalając się od natury.

Postanowiła wykorzystać swoje biologiczne umiejętności w służbie własnej marki NATURE EFFISCIENCE  i połączyć tajniki medycyny DALEKIEGO WSCHODU (której priorytetem jest zapobieganie), z MEDYCYNĄ ZACHODU, (skupiającą się na leczeniu).

Jej koncepcja to zaoferowanie kobietom produktów do skóry, które “szanują” świat, w którym żyjemy. Czyste, zdrowe, skuteczne, zawierające naturalne składniki, bezpieczne, nietestowane na zwierzętach.

Dążąc do ideału w kwestii skuteczności, bezpieczeństwa, czystości, wykorzystania w maksymalnym stopniu mocy natury i uzyskania produktów o szerokim spektrum działania marka NATURE EFFISCIENCE przełamała dotychczasowe standardy rynku kosmetycznego i połączyła dermokosmetyki z kosmetykami organicznymi. Stworzyła produkty o gwarantowanej skuteczności  o działaniu leczniczym, regenerującym, bezpieczne dla najbardziej wrażliwej skóry i jednocześnie odżywcze, nawilżające, odmładzające, przeciwstarzeniowe.

Tak wszechstronne działanie kosmetyków jest wynikiem  wykorzystania mocy naturalnych składników aktywnych, starannie dobranych ze względu na ich niesamowite właściwości, kombinacji olejków roślinnych i eterycznych, wód kwiatowych oraz certyfikowanych i opatentowanych ekstraktów roślinnych. Bez wątpienia są to unikatowe kosmetyki, ponieważ można je ze sobą łączyć (zmieszać na ręce małą ilość) i  tym samym poszerzyć spektrum działania i jeszcze bardziej  wykorzystać właściwości zawartych w nich składników naturalnych.

Zajrzyj na nasze social media

znajdziesz tam więcej informacji....