Prowadzimy również sprzedaż hurtową dermokosmetyków

Zapraszamy do współpracy salony kosmetyczne, gabinety odnowy biologicznej, kliniki medycyny estetycznej...

Coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z naturalnych kosmetyków, zdając sobie sprawę ze szkodliwości substancji chemicznych zawartych w tradycyjnych kosmetykach.

Marka Narture Effiscience poszła o krok naprzód i połączyła kosmetyki organiczne z dermokosmetykami, tworząc w ten sposób bezpieczne produkty o wyjątkowo szerokim spektrum działania- od pielęgnacji po regenerację, leczenie, odnowę i odmłodzenie.

Firma MediKur, jako wyłączny dystrybutor w Polsce dermokosmetyków organicznych marki Nature Effiscience, prowadzi sprzedaż hurtową.

Jeżeli prowadzisz salon kosmetyczny, gabinet odnowy biologicznej- mamy dla Ciebie specjalną ofertę!

Jakie korzyści wiążą się z nawiązaniem z nami współpracy?

  • Oferujesz klientowi certyfikowany (ECOCERT, COSMEBIO) produkt najwyższej jakości.
  • Skuteczność działania każdego z tych produktów potwierdza uznanie ich przez komitet naukowy Vidal i zarejestrowanie ich w słowniku medycznym (jest to wykaz- specyfikacja leków i produktów prozdrowotnych, stworzony dla lekarzy i farmaceutów). Kosmetyki Nature Effiscience są jedynymi na świecie dermokosmetykami organicznymi uznanymi przez Vidal i tam zarejestrowanymi. Takie wyróżnienie to gwarancja jakości, skuteczności i bezpieczeństwa tych produktów!
  • Dostarczasz produkty, które zawierają bardzo wartościowe składniki organiczne i naturalne w najczystszej postaci.
  • W ofercie posiadamy również produkty Nature Effiscience, które są przeznaczone tylko dla salonów kosmetycznych, gabinetów odnowy boilogicznej, klinik medycyny estetycznej…
  • Jest to marka, która dopiero wchodzi na polski rynek– oferujesz produkt profesjonalny, który jest zupełną nowością w Polsce i nie jest sprzedawany w żadnym sklepie z kosmetykami!
  • Otrzymujesz od nas dokładny opis każdego produktu, wraz z opisem działania poszczególnych składników.
  • Nazwa twojej firmy, adres siedziby i link do twojej strony internetowej (opcja) zostają umieszczone na naszej stronie w zakładce “punkty sprzedaży
  • Naszych klientów dobieramy w taki sposób, by mieli wyłączność na sprzedaż w danym rejonie, dlatego w informacji prosimy o podanie adresu firmy!
symbol dystrybutora dermokosmetyków

Jeżeli chcesz poznać naszą ofertę- skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub mailowo, możesz również skorzystać z poniższego formularza kontaktowego.  Prosimy również  o podanie nazwy i adresu firmy.